Zadzwoń do nas Szybka rezerwacja

Przejazdy VIP

Coraz więcej osób decyduje się dotrzeć na wakacje samolotem. Jedni ze względu na wygodę, inni- bo ceny biletów lotniczych są bardzo promocyjne, a kolejni- bo podróż autem im nie służy. Warto wspomnieć też o czasie zaoszczędzonym przy wybraniu lotu zamiast jazdy samochodem.

Problem pojawia się, gdy znajdziemy się już na lotnisku. Często nikt nie jest w stanie nas odebrać lub my nie mamy czasu, by przyjechać po naszych, zmęczonych długą podróżą, gości. Niestety porty lotnicze najczęściej znajdują się pod miastem i dostanie się do naszego celu staje się problematyczne. Z pomocą przychodzi wtedy nasza firma. Przejazdy vip do Krakowa to szansa na zapewnienie sobie, czy też swoim gościom wygody podczas przemieszczania się z lotniska do centrum miasta. Podróż odbywa się w luksusowych samochodach osobowych Mercedes E Klasa. Transfer vip do Krakowa pozwala również zorganizować podróż dla większej grupy osób- posiadamy siedmio i ośmioosobowe samochody mini-van, marki Mercedes Vito. A jeżeli planujesz zorganizować wycieczkę dla jeszcze większej ekipy, proponujemy busy Mercedes- Sprinter, które są w stanie zmieścić do dwudziestu osób. Oferujemy także przejazdy vip Katowice dla osób podróżujących właśnie z tego lotniska.

Samochód na wesele

Pokaż swoim gościom, że ci na nich zależy

Bardzo dobrą opcją jest także zapewnienie transferu vip Kraków dla swoich gości biznesowych. Pokażemy wtedy, że dbamy o nich, pomimo tego, że nie możemy pojawić się osobiście na lotnisku. Na pewno ociepli to nasze kontakty, a nasi klienci nabiorą do nas sympatii. Przejazdy vip do Katowic możemy również zorganizować dla naszej rodziny, podróżującej z daleka. Na pewno nasi bliscy będą bardzo znużeni po długim locie. Dzięki komfortowym pojazdom, którymi zostaną przewiezieni, będą mogli zrelaksować się przed dniem pełnym wrażeń.

Nie znasz dokładnej godziny przylotu? To nie problem!

Często, przy dalekich podróżach, nie wiemy dokładnie, o której godzinie znajdziemy się na lotnisku. Możliwe są też opóźnienia lub długi czas oczekiwania przy odbiorze bagażu. Nie musisz się stresować, że nie zdążysz na wyznaczona godzinę. Przy rezerwacji przejazdów vip do Krakowa możesz wynająć pojazd z kierowcą na cały dzień. Jest to idealna opcja jeżeli planujesz odwiedzić wiele miejsc jednego dnia i nie wiesz, ile czasu zajmie ci każda ze spraw do załatwienia. Transfer vip do Krakowa z przewoźnikiem wynajętym na nieograniczoną ilość czasu, to również dobra opcja dla osób, których plany mogą się zmienić.

Przejazdy vip do Katowic i Krakowa to sposób na luksusową podróż z lotniska do naszego punktu docelowego. Dzięki komfortowym samochodom możemy odpocząć po długiej podróży i zrelaksować się przed dniem wypełnionym atrakcjami.